Apie mus

Lithuanian financial markets institute (LFMI) – tai nepriklausoma, ne pelno siekianti finansų rinkų tyrimų organizacija, įsteigta sukurti platformą, kur rinkos dalyviai, įstatymų leidėjai, reguliuojančios institucijos ir akademinė bendruomenė galės keistis idėjomis ir nuomonėmis, susijusiomis su Lietuvos finansų rinkų efektyvumo, stabilumo, likvidumo, integracijos ir konkurencijos didinimu, bei kartu spręsti plataus spektro problemas.

Lithuanian financial markets institute“  veikla orientuota į Lietuvos finansų rinkų specifinių problemų analizę ir moksliniais tyrimais paremtų sprendimų pateikimą. Instituto dėmesio centre bus tiek įvairių verslo finansavimo verslo formų skatinimas, tiek visuomenės požiūrio į finansų rinkų efektyvaus funkcionavimo būtinybę formavimas.

LFMI vienys pagrindinius aktyvius ir iniciatyvius finansų rinkų dalyvius konsoliduojant jėgas plataus spektro klausimų bei problemų sprendimui, tokiu būdu kuriant stipresnę finansų rinkų infrastruktūrą; taip pat vystys tarptautinius ryšius su giminingomis organizacijomis Europoje.